Samenwerkvakanties

Dankbaar

Dankbaar

En toen brak de dag aan van de terugreis. We vertrokken zondagmiddag rond 14.30 uur vanaf ons hotel. Via een souvenirmarkt en een pizzarestaurant kwamen we ruim op tijd aan op het vliegveld in Abidjan. Na twee goede vluchten mochten we in Brussel in de bus gaan zitten die ons naar Nieuwegein en Drachten brengt (we verwachten rond 16.00 uur aan te komen in Drachten).

Wat kijken we allemaal dankbaar terug op deze reis. Wat voelen we ons gezegend en zijn we God dankbaar voor de mooie dingen die we samen hebben meegemaakt. We zijn dankbaar voor jullie meelezen en meeleven op welke manier dan ook. We zijn dankbaar dat er geen nare dingen zijn gebeurd en we allemaal heelhuids naar huis gaan. En we zijn dankbaar voor de vele ballen van de plaatselijke korfbal- en voetbalvereniging die we mochten achterlaten bij het project ⚽️

Hartelijke groet van 24 dankbare Ivoorkust-gangers ❤️

Reacties

  1. Elise avatar

    Ik ben heel blij dat jullie allemaal weer gezond naar huis mogen en dat jullie hopelijk genoeg tijd en ruimte hebben om uit te rusten💖

  2. Fonger avatar

    Welkom thuis. Al lezende beleven we een ietsje pietsje van jullie meemaken. Wat een een mooie blogs en aan jullie ook onze dank. Geniet van de homecoming, lekker uitrusten en dan verhalen vertellen die nóóit meer vergeten zullen worden. God is geen doehetzelver, Hij werkt door mensen, jong en oud, zoals jullie. Wees gezegend. Jannette en Fonger.

  3. Annemarie Postma avatar

    Welkom thuis en bedankt dat we op deze manier mee mochten genieten!

  4. Peter en Miranda de Vries avatar

    Fijn weer veilig thuis. Mooi dat we mee mochten lezen.

  5. Els avatar

    Genoten heb ik van jullie verslagen en foto’s!
    Fijn, dat alles zo goed is verlopen! God alle eer!
    Hij zal de nawerker zijn bij hen, die jullie achterlieten, en in jullie groep!
    Nanda, wat heb jij je geweldig ingezet!!!
    Bedankt!

  6. Kirsten avatar

    Gelukkig zijn jullie weer veilig thuis! Erg leuk om jullie belevenissen mee te mogen maken door het lezen van de berichten en het zien van de foto’ s! Geniet nog lang na van de mooie ervaring!

  7. Renee avatar

    What a joy to come along with you, I have loved reading along and seeing pictures of Côte d’Ivoire and the VIS campus where I spent my childhood.

  8. Ineke avatar

    Fijn dat iedereen weer gezond en wel thuis is! We hebben genoten van jullie reisverhalen en foto’s.
    Groetjes Simon, Ineke, Bjorn en Demi

  9. Mirte-Jorine avatar

    Welkom thuis! Geniet en relax 🙂 mooi met de nieuwsbrief mee te lezen, reizen en voor jullie te kunnen bidden. Zegen Mirte-Jorine

  10. Grietje popa avatar

    Wat fijn dat jullie weer veilig thuis zijn. Ik vond het erg leuk om de verhalen te lezen . Geweldig wat jullie hebben gedaan daar !!! Nu maar lekker bijkomen.

    Groetjes Grietje Popa

  11. Yvonne Klos avatar

    Fijn dat jullie allemaal weer veilig thuis zijn! Nu lekker uitrusten en nagenieten van wat jullie hebben meegemaakt en beleefd. Genoten van jullie verhalen en foto’s. Deed me terugdenken aan de reis naar Ghana. Fantastisch wat jullie hebben mogen doen samen met én voor de kinderen.

    Groet,
    Yvonne Klos

  12. Marten en Imke avatar

    Dankbaar dat jullie allen weer veilig thuis zijn….. en nu uitrusten en bijkomen en weer in het ritme komen hier in Nederland na de ervaring van die “African way of life” . Een onuitwisbare indruk voor jullie als deelnemers, en die hebben jullie ook achtergelaten met al die kontakten dáár !
    Fijn dat we het dagelijks met de verslagen en foto’s mee mochten maken.

    Hartelijke groeten
    Marten en Imke Claus

  13. Antje en Nico avatar

    Dankbaar dat jullie weer veilig thuis zijn en zo’n goed werk hebben kunnen doen.
    Mooi dat wij via deze blog konden meebeleven.
    Geniet van de mooie herinneringen en zegen bij het uitdelen van jullie ervaringen.

    Hartelijke groet,
    Antje en Nico

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *