Samenwerkvakanties

Er is er één jarig! En bezoek aan het districtshoofd

Er is er één jarig! En bezoek aan het districtshoofd

We werden zoals altijd om 7.00 uur gewekt door onze hanen en gingen om 7.30 uur weer stokbrood ontbijten. Vandaag vierden we ook Corina haar verjaardag 🥳 We gingen weer naar het project en begonnen met het zingen van een aantal liederen. Daarna gingen we direct aan de slag. De dansgroep heeft de kinderen nieuwe dansjes geleerd. Na de eerste 3 rondes met activiteiten hebben we roerei, bakbananen en een soort patat/aardappel gegeten.

Na het eten gingen we nog even door. We werden, zoals altijd, weer opgedeeld in onze groepjes. Tijdens de middag waren er een paar kinderen die gingen voetballen. Tijdens het voetballen heeft Dawid 4 keer gescoord en Mike 1 keer. Na de hele leuke middag, moesten we heel snel naar het hotel rijden om ons om te kleden. Het districtshoofd van deze regio wilde namelijk graag dat we op bezoek kwamen.

Bij het hotel aangekomen, werden we verrast door nog meer versiering in de eetzaal. De moeder van mini-Mbappé en haar collega’s hadden erg hun best gedaan om nog meer ballonnen voor Corina op te hangen en ook de Nederlandse feestmuziek ontbrak niet! Maar we hadden natuurlijk nog steeds haast, om op tijd op onze afspraak bij het districtshoofd te verschijnen. Nog snel even douchen en onze werkkleding omwisselen voor iets netters en voilà… iedereen stond op tijd klaar.

Eenmaal aangekomen, moesten we nog even buiten wachten (er werden nog snel wat stoelen versleept). We werden hartelijk ontvangen en kregen uitgebreid informatie over de regio en Ivoorkust. Daarna hebben we onszelf nog voorgesteld (sommigen hebben hier gewoond, anderen zijn eerder in Afrika geweest, etc.). De ambtenaar zei dat we terug moesten komen in de zomervakantie, want hij vond dat we er nu veel te kort zijn. Na het gesprek van ongeveer een uurtje, dat we afsloten met gebed, hebben we buiten nog een foto gemaakt met z’n allen. Daarna zijn we weer naar ons hotel gereden.

Bij het hotel hadden we nog even wat vrije tijd. Als avondeten hadden we weer lekkere broodjes, met ons eigen meegebrachte beleg. Vervolgens begon de studie om 19.30 uur en sloten we de avond af met veel gezelligheid.

Wist je dat?

  • Mendé last heeft van buikpijn, maar eet als een olifant?
  • We hier gewoon jong-belegen kaas eten?
  • Willy en Corina van Wytze een masterclass hebben gehad in make-up doen met een verfkwast?
  • We elke dag ‘King of Kings and Lord of Lords’ zingen en dan steeds sneller?
  • De hoofdweg langs het dorp eerst zand was en nu geasfalteerd is? Hiermee willen ze de handel in het dorp voor de regio versterken.
  • We jullie allemaal een hele mooie jaarwisseling wensen! Tot in 2025 🤩

Reacties

  1. Elise avatar

    Wat leuk!
    Ik en mijn hele gezin wensen jullie ook een gezegende jaarwisseling 💖

    Groetjes aan Hannahhhhh❤️

  2. Elise avatar

    Wat leuk!
    Ik en mijn hele gezin wensen jullie ook een gezegende jaarwisseling 💖

    Groetjes aan Hannah🩷

  3. Sigrid bredewold avatar

    Jullie ook een fijne jaarwisseling!! En gelukkig en gezond 2025🎇
    En veel plezier daar!!

  4. Peter Miranda Stijn Eva de Vries avatar

    Goede jaarwisseling en geniet nog ff daar!

  5. Jan en hennyW ter Beek avatar

    Folle lok en seine voor het nieuwe jaar. Fijn dat het goed gaat. Dawid is toch meer voetballer dan korfballer zo te vernemen.. Veel werkplezier en geniet van elkaar.
    Groet uit somber, nat Fryslân van Jan en hennyW ter Beek.

  6. Lammert en Jellie avatar

    Gelukkig en gezegend 2025 toegewenst.Mooi dat we jullie avonturen kunnen volgen.

  7. Kirsten avatar

    Voor iedereen een gelukkig en liefdevol nieuwjaar gewenst! Geniet nog even van de laatste dagen daar en maak mooie herinneringen! Heel leuk om jullie verhalen van een afstand mee te beleven!

  8. Joke avatar

    Fijn om jullie verslag van de dag weer te lezen. Deze keer speelde Mike dus mee met voetballen. Wie was deze keer de scheidsrechter? En deze keer een echte statiefoto met het districtshoofd. Lekker om te genieten van jullie eigen beleg uit Nederland. Leuk ook om te zien, dat de meiden van de school hielpen met het aanbrengen van de plafondplaten. Wat zal het aanzien van de lokalen een verschil zijn met eerst. Gerepareerde plafonds, fris geschilderde muren! We wensen jullie allemaal een Gezegend Nieuwjaar!

  9. Salomé & Joshua avatar

    Gelukkig nieuwjaar lieve beppe!

  10. Marga avatar

    Jullie allemaal een mooi en gelukkig 2025
    Lieve groet,
    Marga